Новости

Суміш для мурування «Момент»

ГлавнаяСтатьи → Суміш для мурування «Момент»

СУМІШ ДЛЯ МУРУВАННЯ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ СТІН ІЗ ЦЕГЛИ ТА КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ


Суміш для мурування «Момент» застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін із цегли (у тому числі силікатної) та керамічних блоків. Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка основи при укладанні блоків здійснюється відповідно до СНиП 3.04.01–87 і ДБН  В 2.6–22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Блоки перед укладанням необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії суміші для мурування до основи, і видалити крихкі місця.

ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш затворити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,17–0,21 л на 1 кг сухої суміші і розмішати з допомогою низькооборотного дриля до отримання однорідної маси без грудок. Потім розчинова суміш укладається на поверхні цегли (блоків), що стикуються, чи на основи, на які вони згодом наклеюються. Блоки встановлюються на розподілену розчинову суміш і таким чином фіксуються в конструкції стіни.

ПРИМІТКИ
Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі основи від +5 °С до +30 °С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °С та відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися.
Суміш для мурування «Момент» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У випадку потрапляння розчинової суміші в очі слід промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Крім вищевикладеної інформації про застосування суміші для мурування «Момент», необхідно керуватися чинною нормативною документацією на проведення кладкових робіт. У разі використання матеріалу в умовах, не вказаних у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ
У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ
Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

УПАКОВКА
Суха суміш фасується в мішки по 25 кг.
 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад:   суміш цементів із  мінеральними наповнювачами   та органічними модифікаторами
Кількість води для   4,25–5,25 л на 25 кг сухої сумішіприготування розчинової суміші:
Температура   от + 5 °C до + 30 °C
основи:
Час використання   не менше 90 хв
розчинової суміші:
Міцність на стиск   не менше 5 МПа
через 28 діб:
Адгезія до основи:  більше 0,2 МПа
Морозостійкість:  не менше 75 циклів
Витрата* на 1 мм   1,9 кг/м²
товщини шару:
* Витрата залежить від нерівності основи та навичок виконавця.← все статьи