Новости

Суміш для мурування газобетону «Момент»

ГлавнаяСтатьи → Суміш для мурування газобетону «Момент»

СУМІШ ДЛЯ ТОНКОШАРОВОГО МУРУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ТА ЗОВНІШНІХ СТІН ІЗ БЛОКІВ З НІЗДРЮВАТОГО БЕТОНУ (ТОВЩИНА ШВІВ ДО 5 ММ).


СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Суміш для мурування газобетону «Момент» застосовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін із точних за розміром блоків із ніздрюватого бетону (газобетон, пінобетон). Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка основи при укладанні блоків здійснюється відповідно до СНиП 3.04.01–87 і ДБН  В 2.6–22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Блоки перед укладанням необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії суміші для мурування до основи, і видалити крихкі місця.

ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш затворити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,22–0,24 л на 1 кг сухої суміші і перемішати з допомогою низькообертового дриля до отримання однорідної маси без грудок. Потім розчинова суміш укладається на поверхні блоків, що стикуються, або на основи, на які вони потім наклеюються, і розрівнюється зубчастим шпателем. Величина
зубців залежить від правильності і точності розмірів блоків і може змінюватися від 4 до 10 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинову суміш і таким чином фіксуються в конструкції стіни.

ПРИМІТКИ
Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі основи від +5 ºС до +30 ºС. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ºС і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися.
Суміш для мурування газобетону «Момент» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У випадку потрапляння розчинової суміші в очі слід промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім вищевикладеної інформації про застосування суміші для мурування газобетону «Момент», необхідно керуватися чинною нормативною документацією напроведення мурувальних робіт. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у цьому
технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ
У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА
Суха суміш фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад:  суміш цементів із мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами
Кількість води для   5,5–6,0 л на 25 кг сухої суміші
приготування роз-
чинової суміші:
Температура   от + 5 ºС до + 30 ºС
основи:
Час використання   не менше 90 хв
розчинової суміші:
Міцність на стиск   не менше 5 МПа
через 28 діб:
Адгезія до основи:  більше 0,2 МПа
Витрата* на 1 мм   близько 1,35 кг/м²
товщини шару:
* Витрата залежить від нерівності основи та навичок виконавця.← все статьи