Новости

О товаре

Главная → О товаре


 • О продукции Polycolor

  В этом разделе вы сможете прочитать информацию о продуктах компании ТМ "Polycolor"

  Подробнее...

 • Виды лакокрасочных материалов

  В быту используется пять видов лакокрасочних материалов.
  Лаки - из натуральних или синтетических смол и высыхающих масел...

  Подробнее...

 • Штукатурка цементна Момент

  Штукатурка цементна «Момент» призначена для вирівнювання і штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині і зовні будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Придатна для застосування в  приміщеннях із вологим режимом експлуатації.

  Подробнее...

 • Штукатурка цементно-вапняна «Момент»

  Штукатурка цементно-вапняна «Момент» призначена для вирівнювання та штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині будівель

  Подробнее...

 • Будівельна суміш класична «Момент»

  Будівельна суміш класична «Момент» застосовується для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок М150 на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині та зовні будівель.

  Подробнее...

 • Суміш для мурування «Момент»

  Суміш для мурування «Момент» застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін із цегли (у тому числі силікатної) та керамічних блоків. Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

  Подробнее...

 • Суміш для мурування газобетону «Момент»

  Суміш для мурування газобетону «Момент» застосовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін із точних за розміром блоків із ніздрюватого бетону (газобетон, пінобетон). Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

  Подробнее...